Susisiekime :

Tilžės 128, Šiauliai ,
Tel. (8 41) 43 49 68,
Faksas (8 41) 43 49 68.
Įmonės kodas 112043462

TAPKITE KREDITO UNIJOS "ŽEMDIRBIO GEROVĖ" NARIU JAU ŠIANDIEN!

Kaupiamieji indėliai

Kaupiamasis indėlis - tai tam tikra pinigų suma, kuri saugoma kredito unijoje Jūsų pasirinktą laikotarpį. Jūs savo indėlį gali papildyti bet kada ne mažesne nei 28,96 Eur suma. Palūkanos skaičiuojamos nuo esamos indėlio sumos ir įskaitomos į kaupiamojo indėlio sąskaitą kiekvieno mėnesio paskutinę dieną.

Kaupiamasis indėlis suteikia indėlio savininkui galimybę bet kada papildyti indėlio sąskaitą ne mažesne nei 28,96 Eur suma. Pasirinkę šią indėlio rūšį galite sukaupti reikiamas lėšas tam tikrų poreikių tenkinimui (vaikų ar savo studijoms, automobiliui, būstui, atostogoms, vestuvėms ar pan.).

SVARBU: Informaciją apie indėlių draudimo sąlygas skaitykite skiltyje "Indėlių draudimo sąlygos" http://www.kuzg.lt/lt/paslaugos/pries-pasidedant-indeli/indeliu-draudimo-salygos

Palūkanos už indėlį priklauso nuo pasidėtos indėlio sumos – kuo daugiau pinigų įnešite, tuo didesnės palūkanos bus priskaičiuotos. Palūkanos yra skaičiuojamos nuo kaskart padidėjusios sumos, be to, kiekvieno mėnesio pabaigoje yra pridedamos ir priskaičiuotos palūkanos.

Norint pasidėti kaupiamąjį indėlį mūsų kredito unijoje Jums tereikia atvykti pas mus ir sudaryti atitinkamą indėlio sutartį. Atvykdami su savimi turėkite:

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (tapatybės kortelę ar pasą)
  • dokumentą, patvirtinantį, jog gyvenate, mokotės ar dirbate Šiaulių mieste, rajone.

KAUPIAMOJO INDĖLIO PALŪKANOS:

Eurais: 12 mėn. - 0,5 % metinių palūkanų.