Susisiekime :

Tilžės 128, Šiauliai ,
Tel. (8 41) 43 49 68,
Faksas (8 41) 43 49 68.
Įmonės kodas 112043462

TAPKITE KREDITO UNIJOS "ŽEMDIRBIO GEROVĖ" NARIU JAU ŠIANDIEN!

Prieš skolinantis

Kredito unija "Žemdirbio gerovė" teikia paskolas NE TIK ŽEMDIRBIAMS bet ir verslui, ir gyventojams. Paskolų teikimo sąlygos mūsų unijoje lankstesnės ir paprastesnės nei bankuose, mūsų darbuotojai visada įsiklauso į Jūsų pageidavimus bei norus, bei kartu priimame abiems pusėms priimtiną sprendimą.

Kreipdamiesi dėl paskolos Jūs gausite greitą bei išsamią informaciją , o svarbiausia, reikiamas lėšas sau ar verslui greičiau ir paprasčiau nei banke, todėl susidomėjus siūlome užsukti pas mus adresu Tilžės 128, Šiauliuose. Taip pat galite kreiptis į mus bet kuriuo metu Jums patogiu būdu: telefonu ar el. paštu.

Paskolą kredito unijoje gali gauti tik kredito unijos narys. Tapti nariu nėra sudėtinga - Jums tereikia atvykti į mūsų buveinę užpildyti prašymą tapti kredito unijos nariu įsigyti 30 EUR vertės pajų ir Jūs jau kredito unijos narys. Po to pasitarę su mūsų kreditavimo specialistais nuspręsite kokia paskola Jums labiausiai tinka, kokį laikotarpį pasirinkti bei gausite išsamią informaciją visais kreditavimo klausimais.