Susisiekime :

  Tilžės 128, Šiauliai ,
  Tel. (8 41) 43 49 68,
  Faksas (8 41) 43 49 68.
  Įmonės kodas 112043462

  TAPKITE KREDITO UNIJOS "ŽEMDIRBIO GEROVĖ" NARIU JAU ŠIANDIEN!

  Dėmesio! Keičiasi kredito unijos "Žemdirbio gerovė" mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos

  Gerbiami kredito unijos „Žemdirbio gerovė“ nariai,

  Atsižvelgiant į Lietuvos banko valdybos 2016 m. spalio 26 d. nutarimą „Dėl pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą sudarančių paslaugų ir mokėjimo operacijų aprašo patvirtinimo“, kuriuo numatoma, kad būtiniausios mokėjimo paslaugos kredito unijose turi būti suteikiamos už ne didesnę, kaip 1,5 eurų dydžio kainą, o nepasiturintiems gyventojams – už ne didesnį, kaip 0,75 eurų dydžio per mėnesį mokestį, kredito unijos „Žemdirbio gerovė“ valdyba patvirtino būtiniausių mokėjimo paslaugų krepšelio kainą, tiems nariams, kurie nusprendė savo pagrindinę sąskaitą pasirinkti mūsų kredito unijoje.

  Nuo 2017 m. vasario 1 d. bus taikomas 1,5 Eur dydžio mokestis per mėnesį, nepasiturtintiems gyventojams – 0,75 Eur dydžio mokestį už šių paslaugų krepšelį:

  1. Sąskaitos atidarymas;
  2. El. bankininkystė, sąskaitos valdymo ir saugi prisijungimo prie jos priemonė - mobilius parašas;
  3. Neribotas gautų mokėjimų eurais įskaitymas;
  4. Neribotas grynųjų pinigų įmokėjimas į sąskaitą kredito unijos aptarnavimo vietose;
  5. Debeto kortelė Maestro ir mokėjimo operacijos Maestro kortele;
  6. 10 bet kokių pervedimų eurais internetu kas mėnesį, įskaitant įmokas, pervedimus kredito unijos viduje ir į kitus mokėjimo paslaugų teikėjus SEPA šalyse;
  7. Grynųjų pinigų išmokėjimas - nemokamai 550 eurų  per mėnesį kredito unijos aptarnavimo vietose ir nemokamai 300 eurų per mėnesį bet kuriame bankomate Lietuvoje.

  DĖMSESIO SVARBU!

  Pagal Mokėjimų įstatymą numatoma, kad pagrindinės sąskaitos paslauga turi būti užtikrinta tik fiziniams mokėjimo paslaugų vartotojams, kurie (pagal įstatymą) laikomi asmenys, siekiantys tikslų, nesusijusių su verslu, prekyba ar profesine veikla. Taigi, pagal šį apibrėžimą ūkininkams neprivaloma suteikti pagrindinės sąskaitos paslaugą už komisinį atlygininimą, kurio maksimalią ribą nustato Mokėjimų įstatymas ir LB teisės aktai.

  Asmenims pasirinkusiems pagrindinę sąskaitą kitoje kredito įstaigoje, bus taikomi seni įkainiai.

  Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel.841-434968 arba el. paštu

  Atgal