Susisiekime :

  Tilžės 128, Šiauliai ,
  Tel. (8 41) 43 49 68,
  Faksas (8 41) 43 49 68.
  Įmonės kodas 112043462

  TAPKITE KREDITO UNIJOS "ŽEMDIRBIO GEROVĖ" NARIU JAU ŠIANDIEN!

  Dėl kredito unijos "Vilniaus taupomoji kasa"

  Lietuvos bankas 2014 m. sausio 17 d. sprendimu kredito unijai „Vilniaus taupomoji kasa“ atšaukė licenciją ir kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo. Nutartį dėl bankroto bylos iškėlimo teismas turi priimti ne vėliau kaip per 15 dienų nuo pareiškimo priėmimo. Jei teismas nutars iškelti kredito unijai bankroto bylą, prasidės šios kredito unijos bankroto procedūra, kurią vykdys teismo paskirtas bankroto administratorius.

  Pranešame, jog:

          Šis Lietuvos banko sprendimas yra susijęs vien tik su kredito unijos „Vilniaus taupomoji kasa“ veikla ir visiškai nesusijęs su kredito unija „Žemdirbip gerovė“;

          Mūsų kredito unija neturi jokių finansinių ryšių su kredito unija „Vilniaus taupomoji kasa“ ;

          Šis įvykis neturi jokios tiesioginės įtakos kredito unijos „Žemdirbio gerovė“ veiklai;

          Kredito unija ”Žemdirbio gerovė“ toliau dirba įprastine tvarka vykdydama sutartinius įsipareigojimus savo nariams bei klientams.

  Remiantis įstatymu, kiekviena kredito unija yra atskiras juridinis vienetas, veikiantis griežtai apibrėžtu teritoriniu principu (savo savivaldybėje ir su ja besiribojančiose savivaldybėse). Kredito unijos veiklos pagrindas yra bendruomenė ir kooperatiniai pagrindai, todėl prašome visų unijos narių veikti konstruktyviai ir bendruomeniškai.

  Visus kredito unijos „Žemdirbio gerovė“ narius, klientus, partnerius bei visuomenę atsakingai informuojame, kad:

          Kredito unija „Žemdirbio gerovė“ yra visiškai moki, likvidi, turi pakankamai kapitalo. Unijos veikla yra prižiūrima Lietuvos banko. Informaciją apie tai, kad mūsų kredito unijos rodikliai viršija Lietuvos banko nustatytus likvidumo ir kapitalo pakankamumo rodiklius, galite pasitikrinti Lietuvos banko internetinėje svetainėje www.lb.lt. Čia taip pat galite rasti mūsų kredito unijos finansines ataskaitas;

         Nuosekliai vykdome ir vykdysime įprastinę kasdienę finansinę veiklą teikdami taupymo, kreditavimo bei kitas mokėjimo paslaugas.

  DĖL IŠSAMESNĖS INFORMACIJOS:

  Informaciją apie „Vilniaus taupomoji kasos“ įvykį, naujausius duomenis apie situaciją visoje kredito unijų rinkoje galite rasti Lietuvos centrine kredito unijos (LCKU) svetainėje www.lku.lt arba susisiekę su LCKU specialistais telefonu 8 800 00030 (informacija telefonu teikiama darbo dienomis nuo 8 val. iki 19 val., savaitgaliais nuo 9 iki 18 val.).

  Atgal