Susisiekime :

  Tilžės 128, Šiauliai ,
  Tel. (8 41) 43 49 68,
  Faksas (8 41) 43 49 68.
  Įmonės kodas 112043462

  TAPKITE KREDITO UNIJOS "ŽEMDIRBIO GEROVĖ" NARIU JAU ŠIANDIEN!

  DĖL KREDITO UNIJOS "BALTIJA" IR NAMŲ KREDITO UNIJOS

  Lietuvos banko valdyba pripažino kredito uniją „Baltija“ (buvęs "Savas rūpestis, "Šiaulių kredito unija") ir Namų kredito uniją nemokiomis, o artimiausiu metu bus kreiptasi į Vilniaus apygardos teismą dėl bankroto bylų iškėlimo. Kredito įstaigos pripažinimas nemokia yra draudžiamasis įvykis, po jo indėlininkams pagal teisės aktus išmokamos indėlių draudimo išmokos. Kartu priimtas sprendimas visam laikui atšaukti šių unijų veiklos licencijas, jis įsigalios po bankroto bylos iškėlimo ir bankroto administratoriaus paskyrimo.
  Sprendimai priimti atsižvelgiant į Lietuvos banko paskirto laikinojo administratoriaus išvadas bei pasiūlymus dėl šių unijų veiklos perspektyvų. Laikinasis administratorius „Insolvensa“ nustatė, kad „Baltijos“ ir Namų kredito unijos (buvusi kredito unija „Šešiagrašis“) turtas yra mažesnis nei jų turimi įsipareigojimai
  Kredito unija "Žemdirbio gerovė" neturi nieko bendra su šiomis unijomis, vykdo visus Lietuvos banko nustatytus normatyvus, jokie teisminiai procesai dėl kredito unijos veiklos pradėti nėra.
  Visus kredito unijos "BALTIJA" ("Savas rūpestis" "Šiaulių kredito unija") narius prašome kreiptis dėl finansinių konsultacijų. Mes pasirengę refinansuoti Jūsų paskolas ar priimti indėlius. Esame atviri bendradarbiavimui.

  Atgal