Lietuvos centrinė kredito unija

Socialinė atsakomybė

Grįžti atgal

Teigiama, kad socialiai atsakingas verslas – tai visuomenės, šalies ir visos rinkos siekiamybė. Kada šis siekis tampa aktualus? Tuomet, kai gyventojams prekės ar paslaugos laukimas ne prailgsta, o džiugina. Jeigu nedžiugina, klientų nusivylimas būna operatyviai išsprendžiamas. Taip pat – kai nariai ir klientai nori grįžti ir iš naujo sugrįžta į tą pačią vietą vėl ir vėl, nes ten kuriama, aptarnaujama šiltai ir nuoširdžiai.

Socialinė atsakomybė yra pažadas daryti daugiau, nei priklauso pagal įstatymus, įsipareigojimas kasmet ištiesti bent viena pagalbos ranka daugiau, apsisprendimas skatinti save ir aplinkinius dalytis. Mes džiaugiamės, kad esame socialiai atsakingo verslo gretose ir visos socialiai atsakingo verslo vertybės mums yra artimos.

Neapsiribojame atsakingomis, sąžiningomis ir skaidriomis finansinėmis paslaugomis. Padedame bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijoms spręsti problemas, teikiame finansinį ir verslumo švietimą, buriamės į sporto renginius ir skatiname aktyvų laisvalaikį, nuolat tobuliname vidinius ir išorinius bendrovės procesus. Juk tik veikdami visi kartu sukaupiame nepalyginamai daugiau žinių, patirties, supratimo, laimėjimų.


Pagarbiai

Mindaugas Vijūnas
Lietuvos centrinės kredito unijos valdybos pirmininkas

Grįžti atgal